אודות א.א.בנית

חברת א.א. בנית פתרונות חימום הוקמה בשנת 2014 על ידי אהרון אביטן ואורי בנית. החברה מתמחה במתן פתרון כולל לחימום דירות וחללים במגזר הביתי, המוסדי והתעשייתי, וכמו כן פתרונות לחימום מים. מוצרי החברה כוללים: מחממי מים מיידים, תנורי הסקהמשאבות חום ופתרונות לחימום תת רצפתי. כל המוצרים הינם תוצרת חברת BOSCH.

לאהרון אביטן, ממייסדי גז-יגל, ניסיון של למעלה מ-25 שנה בתכנון, התקנה ושירות של מערכות גז. לאורי בנית ניסיון עשיר של למעלה מ-40 שנה בתחום מערכות חימום והסקה, תכנון, ביצוע, התקנה ושירות של מערכות חימום והסקה.

חברת א.א. בנית פתרונות חימום משווקת את מוצרי Bosch מתוך רצון להעניק ללקוחות את הפתרונות הטכנולוגים המתקדמים ביותר. כמו כן לחברה שירות לקוחות הפועל ביום, בלילה ובחירום בזמינות של 24 שעות. לחברה מרכז הדרכות המיועד למתקיני התנורים ותצוגה ייחודית של המוצרים המיועדים ללקוחות.

החברה נהנית מתמיכה של חברת לדיקו, הנציגה הבלעדית של BOSCH בישראל מאז 1965 בתחומי הרכב, כלי עבודה, טכנולוגיה, מערכות בטיחות וביטחון ואנרגיה. לדיקו מעניקה ליווי של צוות מהנדסים אשר עברו הכשרות יצרן במפעלי Bosch בגרמניה בנושא מערכות חימום והסקה.

כל מתקיני החברה מוסמכים ועברו הדרכות מתאימות לסוג המוצר אותו הם מתקינים. כל התקנות המוצרים שעובדים על גז מותקנים על ידי טכנאי גז מוסמכים המאושרים על ידי משרד התשתיות הלאומיות, האנרגיה והמים. לחברה פוליסת ביטוח ב- AIG המכסה אחריות מקצועית, אחריות מוצר ואחריות צד ג' עד לסכום של 5 מיליון שקל לכל.
חברת BOSCH נחשבת לחברה מובילה העולמית עם ניסיון של למעלה מ- 100 שנה ביצור מערכות חימום מים. הידע הנרחב, הניסיון שנצבר וההשקעה העצומה במחקר ופיתוח הפכו את בוש לבחירה הטבעית של חברות הענק העולמיות, כגון: Coca Cola, Nestle, Red Bull, Unilever, Volkswagen ואלפי חברות נוספות. קבוצת BOSCH סיפקה עד כה למעלה מ- 100,000 דודי קיטור בכל העולם.
החברה מציעה מגוון רחב של מוצרים בכל הספק ולכל מקור אנרגיה: תנורים תלויים להסקה וחימום מים לשוק הפרטי, תנורים יצוקים ודוודי צינורות עשן לשוק המוסדי והתעשייתי.
תנורי חימום מים והסקה של BOSCH הינם המתקדמים, יעילים ובטיחותיים בעולם. התנורים מבטיחים מים חמים ללא הגבלה וחימום איכותי גם בימי החורף הקשים ביותר. ללקוחות מוצעים גם תנורים בטכנולוגיית קונדנס, המאפשרים חיסכון כספי בזכות צמצום צריכת הגז. בבסיס הטכנולוגיה קיים ניצול של החום הנפלט בארובה לחימום מקדים של המים שנכנסים לתנור. באופן זה ניתן לחסוך עד 25% מעלויות הגז.

לתיאום פגישת ייעוץ חינם

לוגו של וואטסאפ