משולש אדום

אודות א. א. בנית

משולש אדום

חברת א.א. בנית פתרונות חימום הוקמה בשנת 2014 על ידי אהרון אביטן ואורי בנית. החברה מתמחה במתן פתרון כולל לחימום דירות וחללים במגזר הביתי, המוסדי והתעשייתי, וכמו כן פתרונות לחימום מים. מוצרי החברה כוללים: מחממי מים מיידים, תנורי הסקה, משאבות חום ופתרונות לחימום תת רצפתי. כל המוצרים הינם תוצרת חברת Bosch.

מתי הוקמנו ומי אנחנו?

לאהרון אביטן, ממייסדי גז-יגל, ניסיון של כ-30 שנה בתכנון, התקנה ושירות של מערכות גז. לאורי בנית ניסיון עשיר של למעלה מ-50 שנה בתחום מערכות חימום והסקה, תכנון, ביצוע, התקנה ושירות של מערכות חימום והסקה.

אשתקד פתחה החברה את הסניף הצפוני שלה במבוא חמה במטרה להיות זמינים עבור קהל לקוחותינו באזור. פתיחת סניף זה מאפשרת לחברת א.א. בנית פתרונות חימום להגיע לבית הלקוח במהירות ולהעניק שירות טוב יותר.

חברת א.א. בנית פתרונות חימום משווקת את מוצרי דה דיטריש מתוך רצון להעניק ללקוחות את הפתרונות הטכנולוגים המתקדמים ביותר. כמו כן לחברה שירות לקוחות הפועל ביום, בלילה ובחירום בזמינות של 24 שעות. לחברה מרכז הדרכות המיועד למתקיני התנורים ותצוגה ייחודית של המוצרים המיועדים ללקוחות.

מבית דה דיטריש

סמל האיכות מאז 1778, הלוגו של דה דיטריך הינו סימן המסחר התעשייתי העתיק ביותר בעולם. כיום היא מהווה חלק מאחת הקבוצות התעשייתיות הגדולות המתמחות בנוחות תרמית: BDR Thermea

הביצועים והמומחיות הם לבם של כל מה שאנחנו עושים כמותג. דיטריך הוא תקן זהב בשוק הנוחות התרמית, המציע מגוון עצום של מערכות חימום ומים חמים לבית.

בזכות המומחיות והידע שלנו, המותג מספק פתרונות אמינים, המשלבים רמות ביצועים גבוהות באנרגיה עם השפעה סביבתית נמוכה ועיצוב אלגנטי.

לוגו החברה כולל קרן ציד, כתזכורת לצו המלכותי שהוציא לואי ה -16 להגן על מוצרי דה דיטריך מפני זיופים.

חברת דה דיטריש מגיעה מצרפת ומטפחת את אהבתה למצוינות היוצרת את ההרמוניות הנפלאות ביותר במשך מעל 300 שנה ויוצרת מכשירים בעלי ביצועים יוצאי דופן.

דה דיטריש ממשיכים את המחקר אחר המושלמות והבנתה לעומק, רמה נדירה של מומחיות ופעולות קפדניות.

כפי שמוזיקאים משננים תוויהם ללא הרף, כך גם מהנדסי החברה מקפידים להבטיח שכל דגם מתאים באופן מושלם עם המוניטין של המותג הוותיק ומבצעים את תקפידם במיומנות את התכנון וייצור מודלים מושלמים.

לתיאום פגישת ייעוץ חינם
לוגו של וואטסאפ