חימום תת רצפתי

חימום תת רצפתי וחימום רצפתי

עקרון פעולת חימום תת רצפתי הינו הזרמת מים חמים דרך הצנרת המותקנת בכל שטח הבית הגורמת לכל הרצפה להתחמם ולהפיץ חום נעים אשר אינו מייבש. את המים ניתן לחמם במגוון צורות חימום כגון תנור הסקה או משאבות חום.

החימום התת רצפתי מבוסס על העובדה שחום עולה למעלה ולפיכך כאשר מחממים את הרצפה החום מתפשט בכל חלל הבית (בניגוד למערכות אחרות בהן הרצפה נשארת קרה יחסית). הרצפה צוברת את החום וכך החום נשאר בבית לאורך זמן גם כשמערכת החימום מפסיקה לעבוד. עובדה זו מאפשרת פעולה חסכונית של המערכת.

בהתקנת מערכת של חימום תת רצפתי ישנה חשיבות גדולה למקצועיות המתקינים. ישנה חשיבות רבה לבחירת מיקום נכון ופריסה נכונה של הצנרת. כמו כן לחלק את חלל הבית לאזורים ומעגלים נפרדים כך שמערכת הבקרים המותקנים תוכל לחמם כל חדר לפי הצורך או כיבוי בחדרים שאינם בשימוש לחימום יעיל וחסכוני.

כל הבקרים הם מתוצרת כחול לבן חברת מיטב טק המובילה בעולם בפנלים חכמים דיגיטליים לשליטה במערכות חימום או קירור וניתנים לשילוב במערכות בית חכם. המחלקים הינם עם ברזים ממונעים לכל מעל (ברז נפרד לכל מעגל), תוצרת איטליה בעלי תו התקן האירופאי המחמיר. הברזים הממונעים הינם תוצרת בלימו שוויץ האיכותיים ביותר. לחברת א.א. בנית יש תמיכה מלאה מטעם חברת לדיקו, יבואנית Bosch בישראל. 

 

יתרונות חימום תת רצפתי

  • פיזור חום אחיד - חימום כל חלקי הבית עם אפשרות הפעלה לפי חדרים
  • צורת החימום הנעימה ביותר - אינה מייבשת את חלל האוויר
  • חיסכון משמעותי בעלויות - צמצום הוצאות החימום הודות לשמירת החום ברצפה
  • מערת בטיחותית - ללא קרינה בכלל
  • אחריות מלאה לרשת הצנרת התת רצפתית ל-10 שנים
  • מחלקים וברזים ממונעים מיצרנים אירופאים בלבד
  • מערכת בקרים חכמה העובדת במקביל עם מערכת בית חכם ואפשרות לשליטה סלולרית
  • חימום תת רצפתי במחירים אטרקטיביים
חימום תת רצפתי א.א בנית
תמונה - חימום תת רצפתי
פרטים
מפרט טכני - חימום תת רצפתי
לוגו בוש
חימום
מים
בית
חימום תת רצפתי
קירור

שאלות נפוצות:

פעולת חימום תת רצפתי הינה הזרמת מים חמים דרך הצנרת המותקנת בכל שטח הבית הגורמת לכל הרצפה להתחמם
את המים ניתן לחמם במגוון צורות חימום כגון תנור הסקה או משאבות חום.

פיזור חום נעים ואחיד שאינו מייבש את האוויר בחלל הבית וחיסכון משמעותי בעלויות החודשיות 

כן, יש אחריות מלאה לרשת הצנרת התת רצפתית ל 10 שנים

כן בטח, תוכלו לקבל את כל הפרטים מנציג הלקוחות שלנו

קיים מגוון רחב של  פתרונות לחימום הבית ובין היתר כדאי לשקול לגבי כל פתרון את האפקטיביות שלו מול צריכת החשמל שלו ומחירו בשוק. פתרונות החימום הפופולריים היום הם תנור גז, מפזר חום, רדיאטור, תנור חשמלי, מזגן, חימום רצפתי ועוד. כאמור כל פתרון חימום כדאי לבדוק מול הצרכים שלכם ולהתאים לכם את הפתרון היעיל ביותר עבורכם.

אלמנט חשוב ביותר שכדאי לבדוק בכל בחינה של פתרון חימום כלשהו, הוא רמת הבטיחות שלו. לא חסרים אסונות של דליקות בחדרי ילדים בחורף וכדאי להיזהר מראש ולהקפיד לבדוק את בטיחות המוצר שאתם רוכשים.

מהו חימום רצפתי לבית?

אחת השיטות הוותיקות והיעילות בחימום הבית הנהוגות מזה מאות שנים בארצות הקור השונות ברחבי העולם היא חימום רצפתי. תשכחו מתנורי חשמל בסלון ומפזרי חום, אותם כמעט לא תראו באירופה. מה שעובד באירופה שנים רבות הוא חימום תת רצפתי וכדאי לבחון את שיטת החימום הזו שיכולה בהחלט להתאים לבית שלכם, שכן היא שיטה חסכונית ובעלת יתרונות רבים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

חימום תת רצפתי
חימום תת רצפתי

עקרון פעולת חימום תת רצפתי הינו הזרמת מים חמים דרך הצנרת המותקנת בכל שטח הבית הגורמת לכל הרצפה להתחמם ולהפיץ חום נעים אשר אינו מייבש.

תנורי הסקה
תנורי הסקה

תנורי הסקה האחריות לשנתיים בלבד https://www.youtube.com/watch?v=BZrO9hOKcL4 תנור משולב להסקה ביתית ולחימום מי צריכה. התנור מספק נוחות מרבית בשילוב עם חיסכון

מיכל אגירה
מיכל אגירה

מיכל אגירה מיכלי אגירה של א.א בנית Logalux מסדרת SU ו-SM של Bosch הם מיכלי האגירה האיכותיים בעולם. מיכלים מסדרת SU

לוגו של וואטסאפ