3 פתרונות לבית במחיר שכל אחד יכול לשלם

אנחנו אמנם לא גרים בארץ מאוד קרה, אך קיימים פתרונות חימום מעולים שגם זמינים במחירים מאוד אטרקטיביים, וכדאי לשקול את התקנתם לפני החורף. לכולנו יש את הרגעים הללו שאנחנו נהנים להתכרבל, אז אם כבר, עושים את זה כמו שצריך.

פתרונות החימום השונים לבית עשויים לכלול שלל אמצעים שנועדו, בשורה התחתונה, לגרום לנו להרגיש הרבה יותר נעים בביתנו. מעבר לנושא של הקור בחורף והצורך הטבעי לחמם את עצמנו, פתרונות החימום גם מספקים אווירה נעימה יותר. מבין הפתרונות השונים, ניתן לאתר פתרונות חימום שדורשים התקנה, פתרונות חימום ניידים ועוד.

מבין האפשרויות המשוכללות לחימום הבית, תוכלו גם לרכוש תנורי הסקה לחימום הבית. תנורי ההסקה הם מושלמים עבור חיסכון באנרגיה, ומספקים נוחות אידיאלית לרוכשים. קחו בחשבון שאם אתם מתכננים לדחות את הרכישה ו\או ההתקנה לחורף, העלויות עשויות להשתנות, וזאת בשל היצע וביקוש וסיבות נוספות.

תנורי הסקה – אמצעי חימום יעילים לבית

תנורי ההסקה הם פתרון אידיאלי, שגם מספק לכם מים חמים בברזים בכל הבית ובאופן מיידי לגמרי. חברת בוש, הציגה לא מזמן את תנורי ההסקה, והתנורים הללו נחשבים פתרונות משוכללים ביותר, שניתן לחברם אל מערכות סולאריות שונות, כמו למשל דודי שמש.

תנורי ההסקה של בוש מגיעים בעיצובים כיפיים להתבוננות ומודרניים, הם קומפקטיים, אך גם ניתן לבחור בתנור הסקה בגדלים שונים, עבור מטרות שונות של חימום בתים בגודל כזה או אחר. תנור ההסקה חוסך באנרגיית גז וחשמל, מומלץ ביותר וזמין לרוכשים במחירים נוחים מאוד.

חימום תת רצפתי במחירים אטרקטיביים ביותר

אמנם מדובר בפתרון שיהיה יקר יותר מאשר הפתרון של הצבת תנור הסקה, אך חימום תת רצפתי הוא אופציה נהדרת, במיוחד בהתחשב בעובדה כי כיום כבר ניתן להתקין חימום מסוג זה במחירים נוחים יותר מאשר ימים עברו.
חימום תת רצפתי, למעשה עובד בצורה כזו שהמים, הנמצאים בצנרת הבית מתחת לרצפה, מחוממים על ידי משאבת חום או תנור הסקה, ומספקים חימום לכלל הבית. המים החמים שמתחממים בצנרות השונות בבית, גורמים לחימום הרצפה, והיא שומרת על הבית חם יותר, תוך שחלל האוויר אינו מיובש (כמו שכולנו מכירים משימוש במזגנים) ואתם נהנים מבית נעים ביותר. אגב, קיימת גם מערכת בקרים משוכללת שמתממשקת עם בתים חכמים באופן מושלם.

פתרון חימום נוסף שהוא מעט יוקרתי יותר הנו חימום הבית באמצעות קמינים. ישנם סוגים שונים של קמינים ובהם קמין העץ המוכר והמסורתי, קמינים שעובדים על בסיס גז כמו מחמם מים בגז וכן קמינים חשמליים. כל אחד מהם מקנה אופי שונה לבית והמחירים שלהם גם כן משתנים. ואם אתם שואלים את עצמכם מהו התזמון המשתלם ביותר לקניית קמין לבית, חודשי הקיץ הם ללא ספק התשובה לשאלה זו, שכן בהם הביקוש למוצרי חימום יורד והרי כולנו יודעים שכשהביקוש נמוך, המחירים יורדים ואפשר למצוא מבצעים אטרקטיביים.

אז אל תחכו – זו בדיוק התקופה להתחדש בקמין לבית!

נכתב בשיתוף אורטל קמינים

לוגו של וואטסאפ